Арт-Середа: Настя Лойко Котушка часу / Фрагмент

Cайт події

Дата: 17.04.2019

Час: 19:00

Безкоштовно

Локація: IZONE: вулиця Набережно-Лугова, 8


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

17 квітня в рамках проекту Арт-Середа художниця Настя Лойко представить в IZONE свій проект "Котушка часу / Фрагмент."

Епіграфом до свого проекту Настя вибрала цитату Микити Алєксєєва «...Якби відповіді у мене були, я перестав би бути художником і думати про мистецтво. Зайнявся б чимось не менш цікавим, але таким, що має точні обриси, цілі та приносить корисні результати. Причому це могли б бути навіть такі начебто герметичні дисципліни, як палеолінгвістіка або дослідження травного тракту у якогось ендемічного рідкісного виду метеликів».

Настя так пояснює концепцію своєї виставки: «Час на котушці - так називають монтажний час в відео. Перемотування, повтори, паузи, уповільнення, скорочення і приховування контексту в відео, дали нам думку, що ми можемо контролювати потік часу, а можливо змінювати і записувати.
Носієм інформації, котушкою часу, виступає тіло - моє волосся. На цих котушках записані медитативний досвід мистецтва, щоденний догляд за тілом, досвід вимушеного переселення з Криму, соціальні обряди - «час життя», як відчуття, в якому минуле і майбутнє занурене в триваюче справжнє».

Окрім виставки, Настя проведе Artist Talk, під час якого більше розповість про піксель-арт та свої проекти.

Nastya Loyko народилася в Запоріжжі, закінчила художню школу в Луганську, і аспірантуру Запорізького державного університету. Із 2006 року - учасниця арт-групи «Артзебс», а з 2008 року бере участь в міжнародному симпозіумі сучасного мистецтва «Бірючий». Працює в жанрі відеоанімації, віджеїнга, відеомаппінга, інсталяції, звертається до стилістики піксель-арту. Її роботи експонувалися в Мистецькому арсеналі, Одеській бієнале сучасного мистецтва, в Харківській муніципальній галереї. Настя брала участь у багатьох персональних і групових виставках, серед яких «Plastic Ocean», «Нетрудима робота», «Окуповані мистецтвом» та інші.

Арт-Середа - проект IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і/або дискусія. Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї і події.