Майстер-клас німецької мисткині Андреа Рідель "Невидимість"

Cайт події

Дата: 21.04.2019

Час: 14:00

Безкоштовно

Локація: IZONE: вулиця Набережно-Лугова, 8, 4-й поверх.


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

З 21 до 25 квітня 2019 року в IZONE відбудеться п’ятиденний майстер-клас німецької мисткині Андреа Рідель "Невидимість" за підтримки фонду ІЗОЛЯЦІЯ та Інституту мистецтв та театру / Празьке Квадрієнале (Чехія) у рамках проекту ПРОЯВЛЕННЯ: Жива спадщина / Переосмислення.

Протягом п’ятиденного майстер-класу Андреа поділиться своїм багаторічним досвідом роботи з театральними діячами, художниками та перформерами. Андреа описує тематику майстер-класу таким чином:

«Хаотичні та деструктивні ситуації кидають виклик нашому життю та вимагають швидкої реакції та інтуїтивних дій. Якщо боротьба виявилася марною, ми ховаємося, завмираємо або намагаємося стати невидимими. У небезпечних ситуаціях ми змушені вирішувати, яка стратегія врятує наше життя. У тваринному царстві багато істот не мають іншого вибору, ніж тікати, щоб уникнути небезпеки або сховатися в заростях джунглів, розчинитися в навколишньому середовищі за допомогою камуфляжу. Хамелеон — цар метаморфоз у тваринному світі. У разі небезпеки або конфлікту він змінює колір, як камуфляж, і, здається, зникає. Іншим способом захисту є певна поза тіла, яка імітує смерть. Хамелеон росте протягом усього життя, а це означає, що він вимушений постійно змінюватися. Ця стратегія виживання — ідея, що закликає до розробки костюмів, які, здається, зливаються з міським пейзажем Києва. Видимі частини тіла буде приховано із допомогою гриму».

Андреа Рідель займається дизайном сценічних костюмів у Берліні. Після стажування в майстерні Національного театру в Мангеймі вона працювала в операх та театрах Німеччини й Австрії. З 1987 року Андреа вивчала сценографію та дизайн сценічних костюмів в Академії образотворчого мистецтва в Мюнхені, а в 1993 році закінчила Берлінський університет мистецтв. Згодом працювала сценографкою та розробляла власну концепцію кольору. Протягом 2004–2011 років, крім роботи сценографкою та художницею-костюмеркою, викладала курси акторської майстерності та дизайну костюмів у Берлінському університеті мистецтв. Там у неї з’явилася ідея створити інтернет-форум та блог для художників-костюмерів. З 2010 року Андреа — адміністраторка форуму kostuemforum.de, де публікує культурно-політичні новини, інформацію про виставки, огляди книг тощо. У 2013 році Андреа стала членкинею правління Bund der Szenografen e.V, професійної спільноти культурних та, зокрема, театральних фахівців у Берліні. У ролі сценографки та художниці по костюмах Андреа працює в театрі, для незалежної сцени та у сфері кіно.

Участь у майстер-класі безкоштовна, на основі Open Call
https://izolyatsia.org/ua/project/izolyatsia/invisibility-open-call/
Заявки приймаються до 14 квітня включно.

21 квітня 14:00 - 18:00
22 - 25 квітня 18:00–21:00