Artist talk української режисерки, сценаристки та продюсерки Дар’ї Онищенко

Дата: 11.03.2019

Час: 19:00

Безкоштовно

Локація: Студія 2, 4 поверх


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

11 березня 2019 року, о 19:00 IZONE презентує artist talk української режисерки, сценаристки та продюсерки Дар’ї Онищенко.

Під час події Дар’я розкаже про роль жінки в сучасному українському кіно, її досвід в створенні українського кінопродукту, а також про свою нову роботу, фільм Забуті. Нова стрічка — спільний творчий проект Дар’ї разом з відомою українською художницею та скульптором Марією Куліковською. В фільмі Марія грає одну із ролей і робить власний арт-перформанс: знищує свої скульптури, повторюючи тим самим правдиву історію, яка відбулась на території платформи культурних ініціатив ІЗОЛЯЦІЯ в Донецьку 2014го року.

Дар’я Онищенко — українська режисерка, сценаристка та продюсерка. Випускниця Мюнхенскої кіноакадемії. В 2012 році на німецькому фестивалі в Hofer Filmtage була представлена дебютна картина режисерки Істальгія, (Україна, Німеччина, Сербія). Фільм взяв участь більш ніж в 10-ти міжнародних кінофестивалях та отримав безліч нагород (Міжнародний кінофестиваль в Нюрнберзі, Міжнародний кінофестиваль в Потсдамі, та інші).

Подія відбуватиметься в рамках мистецького марафону HeForShe Arts Week 2019, який вже вдруге проводиться організацією UN Women в Україні. 

HeForShe – це глобальний рух солідарності в підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін. З моменту запуску 2014 року, до кампанії приєдналися понад 1,3 млрд людей з різних країн – глави держав, провідні вчені, керівники глобальних корпорацій, спортсмени, митці та лідери думок, що поділяють філософію ґендерної рівності.