Поза серією

Cайт події

Дата: 14.03.2019

Час: 19:00

Безкоштовно

Локація: IZONE: вулиця Набережно-Лугова, 8


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

14 березня о 19:00 в IZONE у рамках проекту Виставки-серіалу 'Озброєні та небезпечні' художниці Anna Shcherbyna та Valentina Petrova презентують нові серії серіалу.

У новій серії Озброєні та небезпечні посестри Сестринства Св. Ольги борються за нерівні права і фарбують нігті. У світі, сповненому поневірянь, спокус та збочень, їх обов'язок - вистояти двобій із девіантними маргіналами, або ж болісно програти, поповнивши колонію людських покидьків. Чи можуть ці прекрасні та відважні жінки, які жодного разу не одягнули штани, врятувати традиційні сімейні цінності від загроз зовнішнього світу? Все це можна дізнатися, подивившись нову серію Озброєних та небезпечних.

«Озброєні та Небезпечні» – це серіал, присвячений проблемі мілітаризації українського суспільства, зокрема - ставленню молоді до насилля та зброї. Короткі сцени вечірок, прогулянок, випадкових ситуацій у місті, що сталися з автором та його друзями поєднані зі знайденими відео дій ультраправих радикалів, поліції та військових.

Куратори виставки: Mykola Ridnyi та Kateryna Filyuk.

Учасники проекту: Piotr Armianovski, Stanislav Bytiutskyi, Elias Parvulesco, Oksana Kazmina, Alina Kleytman, Valentina Petrova, Sasha Protyah, Oleksiy Radynski, Daniil Revkovskiy, Philip Sotnychenko, Anna Shcherbyna, Fantastic Little Splash.