Джерела мілітаризації. Звідки війна в головах?

Cайт події

Дата: 01.03.2019

Час: 19:00

Безкоштовно

Локація: IZONE: вулиця Набережно-Лугова, 8


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

1 березня о 19:00 в IZONE у рамках проекту Виставки-серіалу 'Озброєні та небезпечні' відбудеться подія від головного інформаційного партнера виставки-серіалу, медіа-проекту Заборона.

Війна на сході України йде вже п’ятий рік. За цей час багато хто помітив, що поза зоною військових дій — у мирних містах — війни не видно. Але чим далі триває війна — тим вона більш помітна через дискурс: зміну риторики, культуру, зовнішній вигляд. Під час дискусії учасники обговорять, звідки війна проникає у побут, та до чого це веде.

«Озброєні та Небезпечні» – це серіал, присвячений проблемі мілітаризації українського суспільства, зокрема - ставленню молоді до насилля та зброї. Короткі сцени вечірок, прогулянок, випадкових ситуацій у місті, що сталися з автором та його друзями поєднані зі знайденими відео дій ультраправих радикалів, поліції та військових.

Куратори виставки: Mykola Ridnyi та Kateryna Filyuk.

Учасники проекту: Piotr Armianovski, Stanislav Bytiutskyi, Elias Parvulesco, Oksana Kazmina, Alina Kleytman, Valentina Petrova, Sasha Protyah, Oleksiy Radynski, Daniil Revkovskiy, Philip Sotnychenko, Anna Shcherbyna, Fantastic Little Splash.