Ефект глітчу: мистецтво 1990-х, телебачення та відеоарт

Cайт події

Дата: 21.02.2019

Час: 19:00

Безкоштовно

Локація: IZONE: вулиця Набережно-Лугова, 8


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

21 лютого о 19:00 в IZONE у рамках проекту Виставки-серіалу 'Озброєні та небезпечні' Kateryna Iakovlenko розповість про відео-експерименти українських авторів, проаналізує деякі роботи. Відбудеться скринінг.

Коли на початку 1990-х українським митцям потрапила до рук відеокамера, вони почали експериментувати з цим жанром. Ідея працювати на межі візуального мистецтва та кіно захоплювала українських авторів. У перші роки десятиліття створюються роботи, що апелювали до візуальної культури, естетики телебачення та світового кінематографа, а також торкалися питань документальності, правди та брехні. Одним з найбільш яскравих прикладів того часу був Василь Цаголов, котрий підсумував свої пошуки у концепцію "Тверде телебачення".

«Озброєні та Небезпечні» – це серіал, присвячений проблемі мілітаризації українського суспільства, зокрема - ставленню молоді до насилля та зброї. Короткі сцени вечірок, прогулянок, випадкових ситуацій у місті, що сталися з автором та його друзями поєднані зі знайденими відео дій ультраправих радикалів, поліції та військових.

Куратори виставки: Mykola Ridnyi та Kateryna Filyuk.

Учасники проекту: Piotr Armianovski, Stanislav Bytiutskyi, Elias Parvulesco, Oksana Kazmina, Alina Kleytman, Valentina Petrova, Sasha Protyah, Oleksiy Radynski, Daniil Revkovskiy, Philip Sotnychenko, Anna Shcherbyna, Fantastic Little Splash.