Свідки Апокаліпсису

Cайт події

Дата: 17.02.2019

Час: 16:00

Безкоштовно

Локація: IZONE: вулиця Набережно-Лугова, 8


Підтверджуючи реєстрацію, Ви приймаєте умови щодо згоди на обробку персональних даних.

17 лютого о 16:00 в IZONE у рамках проекту Виставки-серіалу 'Озброєні та небезпечні' відбудеться публічна дискусія з тими, хто безпосередньо став жертвою насилля праворадикалів.

Назва дискусії, по-перше, відсилає до рубрики Свідки кінця інформаційного ресурсу Update, в якій дослідниця крайніх правих рухів Anya Hrytsenko збирає новини про діяльність українських радикалів. По-друге, назва відсилає до особистого досвіду учасників та учасниць дискусії, які стали свідками, або навіть жертвами насильницьких дій українських ультраправих щодо певних мистецьких проектів та окремих художніх об’єктів. Пригадуючи певні події та розповідаючи про власний досвід, учасники та учасниці дискусії спробують проаналізувати склавшуся ситуацію.

Учасниці та учасники дискусії:

Лілія Омельяненко — співзасновниця Видавництво «Видавництво»; Олександр Сосновський — менеджер Платформа ТЮ; Valeriya Zubatenko — членкиня гендерного клубу в університеті імені М.П. Драгоманова, femborshch та співкураторка виставки Виховні акти; Yustyna Kravchuk — членкиня VCRC, дослідниця; Olena Shevchenko — правозахисниця та експертка з прав людини, прав ЛГБТКІ+, фемінізму, співзасновниця та голова Insight LGBTQ NGO.

Модерує дискусію: Anya Wtikenwneider, культурологиня та кураторка.

«Озброєні та Небезпечні» – це серіал, присвячений проблемі мілітаризації українського суспільства, зокрема - ставленню молоді до насилля та зброї. Короткі сцени вечірок, прогулянок, випадкових ситуацій у місті, що сталися з автором та його друзями поєднані зі знайденими відео дій ультраправих радикалів, поліції та військових.

Куратори виставки: Mykola Ridnyi та Kateryna Filyuk.

Учасники проекту: Piotr Armianovski, Stanislav Bytiutskyi, Elias Parvulesco, Oksana Kazmina, Alina Kleytman, Valentina Petrova, Sasha Protyah, Oleksiy Radynski, Daniil Revkovskiy, Philip Sotnychenko, Anna Shcherbyna, Fantastic Little Splash.